Dobré, špatné a ošklivé od ztráty Green Bay Packers po Buffalo Bills

Aaron Rodgers, nyní ve svých 18 letechth NFL sezóna, byla jen sezóna-rok pro.

Současným nováčkům Quay Walkerovi a Romeovi Doubsovi bylo pouhých šest let. A hlavní trenér Matt LaFleur byl trenér quarterbacků v Severním Michiganu.

Psal se rok 2006 – a je to naposledy, kdy Green Bay Packers vedli 3-5. Až do nedělního večera.

Navíjející se Packers šli do Buffala – pravděpodobně nejlepšího týmu NFL – a byli vycvičeni mocnými Bills.

Quarterback Buffala Josh Allen hodil pro pár touchdownů, obrana Green Bay se znovu trápila a Bills vyhráli 27-17.

Buffalo se zlepšilo na 6-1 a má nejlepší bilanci v AFC. Packers (3-5) prohráli svůj čtvrtý zápas v řadě poprvé od roku 2016 a v NFC North propadli o 3 zápasu za Minnesotou (6-1).

Tady je to dobré, špatné a ošklivé z výhry Buffala nad Packers.

DOBRÝ

SPUŠTĚNÁ HRA: Packers udělali vše, co mohli, aby se rozběhli, získali míč a drželi ho daleko od Allena. A Green Bay to udělal velmi dobře.

Packers běželi na sezónní maximum 208 yardů a průměrně 6.7 yardů na přenos. A pokud by obrana hrála lépe, tento útočný přístup by mohl být dost dobrý na to, aby způsobil masivní rozrušení.

Aaron Jones běžel na sezónní maximum 143 yardů na 20 carries a také chytil čtyři přihrávky. Jones měl dlouhou trať 32 yardů a průměrně působivých 7.2 yardů na přenos.

AJ Dillon také běžel 54 yardů na 10 přenosů (5.4) a oba backy po kontaktu způsobily velkou část svého poškození.

Green Bay měl v prvním poločase 83 rushing yardů, což mu pomohlo kontrolovat míč na téměř 17 minut. Packers pak ve druhém poločase běželi 125 yardů, přestože jejich rozehrávka byla až do posledních minut nešikovná.

Pokud se Green Bay bude v příštích týdnech řídit tímto plánem, možná to ještě může zachránit tuto neuspokojivou sezónu.

ROMEO DOUBS: Nikdo nepotřeboval zvýšit sebevědomí víc než Doubs, nováček, který minulý týden nechytal na své čtyři terče.

Doubs to měl dostat právě s 19yardovým cirkusovým úlovkem za touchdown uprostřed druhé čtvrtiny, který stáhl Packers mezi 14-7.

Doubs otočil rohového obránce Tarona Johnsona, pak se Doubs musel otočit zpět, aby chytře chytil. Doubs odvedl skvělou práci, když se dostal na obě nohy, udržel si kontrolu nad míčem a předvedl jeden z nejpůsobivějších úlovků Packers v sezóně.

Doubs měl také 26-yardový úlovek ve čtvrté čtvrtině a zakončil noc se čtyřmi úlovky na 67 yardů.

TOHLE A TAMTO: Rohoví obránci Rasul Douglas a Jaire Alexander zasáhli ve čtvrté čtvrtině. Allen hodil za prvních šest týdnů sezóny jen čtyři zákroky. … Nováček Samori Toure měl svůj první touchdown v kariéře, když ve čtvrté čtvrtině vytáhl 37 yarder od Rodgerse.

ZLÉ

CHRISTIAN WATSON: Výběr z druhého kola draftu Green Bay měl za sebou frustrující rok.

Watson po operaci kolene vynechal velkou část tréninkového kempu. Také vynechal tři zápasy se zraněním stehenní šlachy – včetně posledních dvou zápasů.

Watson se vrátil v neděli, ale vydržel jen osm her.

Na třetí a patnácté zasáhl Rodgers Watsona na střední obrazovce na 15 yardů. Watson ale utrpěl otřes mozku při zásahu Tremaine Edmundse a nevrátil se.

"Myslím, že v každém útoku chcete rychlého hráče na hřišti, alespoň na jedné z vašich pozic přijímačů, aby se věci otevřely," řekl minulý týden trenér Packers wide receivers Jason Vráble o Watsonovi. „Lidé přirozeně respektují jeho rychlost. Je silný, je velký. Všichni to vidíte.

"Samozřejmě, když sledujete pásku a jste v obraně, musíte respektovat tuto rychlost, protože bude běhat lidmi." Odvedl skvělou práci při rehabilitaci, vrátil se a cítí se skvěle, takže jsem nadšený, že uvidím, kam do této hry půjde.“

Watson byl dobrý před soutěží. Ale jako mnohokrát v této sezóně byl Watson po skončení hry v drsné formě.

PROHRÁVAJÍCÍ LINEBACKERS: Nováček obránce Green Bay Quay Walker byl zasažen nesportovní penaltou a vyhozen ze hry poté, co na postranní čáře Bills zatlačil na cvičnou jednotku Buffala Zacha Davidsona.

Bylo to nesmyslné, sobecké rozhodnutí, protože se zdálo, že se Davidson snažil zabránit Walkerovi, aby spadl.

O několik minut později odešel Packers s obráncem De'Vondre Campbell se zraněním pravého kolena, takže Green Bay je na pozici pozoruhodně hubený.

Bez Walkera a Campbella hráli Packers ve druhém poločase na vnitřním linebackerovi Isaiah McDuffie a Eric Wilson.

ČTVRTÁ SELHÁNÍ: S výsledkem 27-10 na začátku čtvrté čtvrtiny Packers zamířili k 26. místu Buffala a čelili čtvrtým a 1.

Green Bay celou noc běhal s míčem podle libosti a poslal Jonese doprostřed. Defenzivní zakončení Buffala Von Miller však vyhodil do vzduchu pravou stranu útočné řady Packers, což uvolnilo cestu pro cornerbacka Tarona Johnsona, aby závodil v nedotčeném stavu a nechal Jonese prohrát o 1 yard.

POD TLAKEM: Buffalo mělo celou noc ohromný tlak, zvláště uprostřed.

Tackles Ed Oliver a Tim Settle měli celou noc obrovský dopad. A i když byl Rodgers vyhozen jen dvakrát, mnoho svých náhradníků byl pod nátlakem.

Green Bay hrál bez levého strážce Elgton Jenkins (noha), který byl pozdní scratch. A nováček Zach Tom, který nahradil Jenkinse, byl občas přesilován.

TOHLE A TAMTO: … rozehrávač Packers Aaron Rodgers předvedl svůj čtvrtý zákrok v roce 2022. Rodgers měl v letech 2021 a 2019 jen čtyři zákroky a v roce 2018 pouze dva INT. … Sammy Watkins, který první tři sezóny své kariéry strávil v Buffalu, byl zklamáním návrat domů. Watkins zachytil jen jednu přihrávku na tři yardy. … Keisan Nixon měl 49yardový kickoff return k zahájení druhého poločasu, který byl vymazán podržením Innise Gainese. … Green Bay klesl na 0-7 všech dob v Buffalu.

OŠKLIVEC

OBRANA: Obrana Green Bay má sedm výběrů v prvním kole draftu, včetně šesti startujících. V sezóně, kdy se útok mění, plánovali Packers v roce 2022 opřít se o obranu.

No, ten plán nevyšel.

Green Bay zoufale potřeboval, aby jeho obrana zazářila brzy, pokud doufala, že se bude poflakovat s mocnými Billy. Místo toho se stal opak.

Buffalo mělo v prvním poločase tři přímé touchdowny na cestě k vedení 24-7 v poločase.

Allen trefil Dawsona Knoxe na 1 yard TD, našel Stefona Diggse na 26 yardů a Isaiah McKenzie měl 7 yardový touchdown.

Buffalo dokončilo poločas s celkovým počtem 234 yardů a průměrně 9.0 yardů na hru. Bills také běžel na 107 první poloviny yardů a průměrně 8.2 yardů na přenos.

Ve druhém poločase byla obrana Green Bay lepší. To už však bylo příliš málo, příliš pozdě.

"Jak dobří budeme v obraně?" Packers mimo linebacker Preston Smith řekl minulý týden. "Chceme být skvělí a tohle bude hra, která ukáže, jak dobří umíme být a jak skvělá obrana umíme a ukážeme svůj potenciál a to, co v nás je." Jsme připraveni na výzvu.“