Skóre, hodnocení hráčů a co jsme se naučili

FC Barcelona otevřela náskok 11 bodů na čele La Ligy, když v neděli večer porazila Villarreal venku 1:0. Zde je skóre, hodnocení hráčů a to, co jsme se naučili.

Villarreal 0:1 FC Barcelona

Pedri, 18

Marc-Andre Ter Stegen

Zavřel úhel pro střelu Jose Luise Moralese z konce prvního poločasu. Ale jak je vidět proti Seville, neměl moc co dělat kvůli tomu, jak dobře jeho zadní linie obecně funguje. 7

Alejandro Balde

V prvním poločase hrál špatný míč přes šestnáctku, ale byl silný v zákroku. Druhý poločas začal krásným slalomovým driblingem v oblasti Villarrealu. Ne tak působivé jako Jordi Alba minulý týden, ale stále stabilní. 7

Andreas Christensen

Solidní od Dány jako vždy. Vypadalo to, jako by neměl žádné skutečné velké okamžiky, o kterých by mohl mluvit, ale byl vždy ve správný čas na správném místě, aby uhasil jakékoli potenciální nebezpečí, jak bylo vidět na časovém bloku z hrozivého průletu poblíž jeho 18yardového boxu. 7

Ronald araujo

Tým komentátorů Movistar označil za „nepřekonatelný“ při sledování, aby uhasil pohyb Yeremyho Pina a odstranil nebezpečí během 10 minut. Sebral žlutou kartu za měkký míč a vynechá další zápas. Ale jakýkoli kredit, který za to ztratil, byl vykoupen dalším vynikajícím povolením, aby zabránil Pinovi skórovat kolem hranice hodiny. Celou noc měl číslo španělského reprezentanta. 9

Jules Koundé

V blížícím se poločase zahrál Jose Luis Morales, ačkoli Pedriho přihrávka nebyla nejlepší. Zablokoval nebezpečný kříž v polovině druhé poloviny a další při smrti. 7

Frenkie de Jong

Začalo se potichou úvodní 20 minutou, poté hru postupně převzal. Začal tah, který vedl k Pedriho gólu, a také připravil Lewandowského s krásným nabráným žetonem. Jeho šest zákroků a silné zákroky znamenaly, že poskytl Barce fyzický tep a neurčoval tempo jen svou tvorbou hry. V prvním poločase si vytvořil nejvíce šancí a dokončil všechny své driblingy. 9 – MUŽ ZÁPASU

Franck Kessie

Bylo pro něj těžké jít kreativně kvůli tomu, jak moc byl na straně příjemců drsných věcí Villarrealu, přičemž členové opozice často předstírali, že je fauloval. Někdy bylo snadné zapomenout, že byl na hřišti a byl lepší proti Seville, ale zde měl méně útočnou roli. 6

pedri

Začal výborně s vynikajícím průchozím míčem pro Lewandowského a jen se zlepšoval. Další centr z pravého křídla navazoval na Andrease Christensena, ale k ohrožení branky nestačil. V 17. minutě zakončil skvělý zákrok 1-2 s Lewandowskim a dostal Barcu do vedení. Později v prvním poločase osvobodil Raphinha, ale Brazilec toho nedokázal využít. Menší chybou byla špatná přihrávka pro Koundeho, kterou Francouz nedokázal splnit, což v poločase rozehrál Jose Luis Morales. Ve druhém poločase byl klidnější, ale jeho úvodních 45 bylo víc než dost, aby se o tom mluvilo. 9

Gavi

V raných částech hry hrál více středem a byl pokárán Xavim za nepřesný míč do křídla, když se snažil odpálit Lewandowského. Měl těžký večer, když byl člověk zvládnutý, ale jako vždy jsem se nikdy nevzdal. Začal se více zapojovat s přibližně hodinou čtvrtě, abych hrál s lepší distribucí. 7

Robert Lewandowski

Další mix taška od Pole. Promarnil šanci na branku z nádherné přihrávky Pedriho a trefil ji přímo na Pepa Reinu. Poskytl asistenci Pedrimu krásným pohybem 1-2, ale pak promarnil další šanci po krásném žetonu Frenkie, který nebyl nejjednodušší. Raphinha si měl ve druhém poločase lépe počínat s jeho přihrávkou. 7

Raphinha

Podařilo se dostat více do středu, protože Kounde zabíral pravici. Stejně jako u Gaviho byla jeho distribuce na křídla trochu těžká. I když byl důležitý při přípravě na Pedriho branku, nedokázal využít dvou broskvových přihrávek od Pedriho a Lewandowského. Bylo to první střídání Xaviho za Ferrana Torrese s 10 minutovým odstupem a dostal žlutou kartu; trenér se však zdál být s ním spokojený. 6

Co jsme se dozvěděli:

Barca má nyní 11 bodů poté, co se odmítla nechat šikanovat houževnatým soupeřem a vykoukla další vítězství na cestě, aby zůstala neporažena v 16 zápasech.

Pedri, Ronald Araujo a Frenkie de Jong se znovu ukázali jako velcí hráči a nedotknutelní v úvodní jedenáctce. Ale v týmu bylo hodně méně zaneprázdněných, ale stále solidních výkonů, a proto bylo hodně bodů '7'.

Některé hvězdy na okraji, jako jsou Frenck Kessie a Raphinha, nevyužili šanci zaujmout, ale prozatím nejsou ohroženy kvůli zranění Sergia Busquetse a Ousmane Dembeleho.

Barca byla dobrá, ale možná bude muset být lepší proti Manchesteru United ve čtvrtek v Evropské lize.