Jordi Alba popírá odeslání zprávy Xavimu, který sleduje mistrovskou třídu Sevilly pro FC Barcelona

Levý obránce FC Barcelona Jordi Alba popřel, že by poslal zprávu svému manažerovi Xavi Hernandezovi po mistrovské třídě proti Seville v neděli večer.

Alba byla senzační, když si poté, co Sergio Busquets předčasně opustil zápas se zraněním, převzal kapitánskou pásku při výhře 3:0 na Camp Nou to posunulo Barcu osm bodů před Real Madrid do čela tabulky La Ligy.

Neustálé vyhrožování nekonečnými nebezpečnými centry do vápna, 33letý hráč zaslouženě otevřel skóre proti Andalusanům a poté zajistil asistenci pro Raphinhu do třetiny Barcy.

V rozhovoru po zápase však Alba popřel, že by jeho displej byl vzkazem Xavimu, který ho nedávno propustil ve prospěch produktu La Masia Alejandra Baldeho.

"Nejsem z těch, kdo posílají zprávy," Alba zdůraznil. „Když hraji, využívám minut, a když ne, věnuji se povzbuzování a pomoci mladým lidem, aby věděli, co to je hrát za tento klub,“ dodal v možném přikývnutí. jako Balde.

Balde na konci akce nahradil Albu. Alba sklidil ovace od téměř 80,000 XNUMX diváků a ujistil se, že teenagera povzbudivě objal.

Pokud jde o samotný zápas, Alba řekla, že v prvním poločase bylo „obtížné najít prostor“ kvůli defenzivnímu přístupu Sevilly.

"Ve druhém jsme ale pochopili hru lépe a góly přišly," vysvětlil.

S Barčou v kurzu na rekordních 100 bodů Alba a co by byla Albova šestá koruna v La Lize od vstupu před 11 lety, Alba si nemohl nevšimnout propasti mezi jeho týmem a Madridem, přestože před sebou má ještě spoustu zápasů.

„Máme velmi dobrou sezónu – hrajeme dobře, dobře tlačíme a přimějeme soupeře, aby nám nedávali šance,“ poznamenal.

"Mezi Barcou a Madridem je osm bodů, a přestože zbývá hodně ligových zápasů, je to velmi dobrá vzdálenost."

Pod vedením Alby jako kapitána se další zápas Barcy odehraje na silnici ve Villarrealu v neděli po hráčích byli odměněni s pár dny volna od Xaviho.