Dokáže bojový útok The Green Bay Packers najít odpovědi proti Belichickovi a Patriotům?

Čísla nejsou pěkná.

A to je mírně řečeno.

Green Bay Packers měli v této sezóně na kontě 17 míčů ve druhé polovině a dokázali získat mizerných 10 bodů. To je ubohých 3.3 bodu na zápas a průměr pouhých 0.59 bodu na držení míče.

Packers nyní čelí výzvě pokusit se vylepšit tato čísla proti nejlepšímu trenérovi, kterého kdy NFL viděla. Green Bay hostí Novou Anglii – a šestinásobný hlavní trenér šampiona Super Bowl Bill Belichick – neděle v 3:25

"Myslím, že vždy hledám úpravy ve hře," řekl rozehrávač Packers Aaron Rodgers. „Někdy rád škádlím naše zaměstnance, když v poločase provedou úpravy ve hře, (jsou) opravdu nadšení. Je to jako hybnost, někteří lidé věří v hybnost, někteří lidé ne. Někdo věří na úpravy poločasu, někdo ne.

"Vždy ale děláme úpravy a šťouchání a maličkosti, abychom se pokusili zlepšit hru jak v zápalu bitvy, tak i mimo hru, v poločase a v mnoha dalších situacích."

Zatím nefungovaly.

A to je velký důvod, proč je Green Bay na 27. místěth v bodech na zápas jen 16.0 a 19th při míjení přestupku (228.7).

K dnešnímu dni 17 držení Green Bay ve druhé polovině zahrnovalo:

• Osm puntů.

• Dva ztracené fumble a zachycení.

• Tři série, ve kterých hra skončila.

• Jedna série, kde Packers otočili míč na downy.

• Jeden dotyk.

• A jeden gól z pole.

Green Bay měl působivý 7-play, 75-yardový touchdown pochod při svém druhém drive druhého poločasu proti Minnesotě v týdnu 1. Od té doby přineslo Packers 15 druhých poločasů jen tři body (0.20).

Největší frustrace přišla minulý týden, když Green Bay vedl nad Tampou Bay 14-3, v poločase pak prošel bezgólovým výsledkem ve druhém poločase a zoufale držel výhru 14-12.

Packers odehráli 30 zápasů ve druhém poločase proti Buccaneers a měli celkem jen 81 yardů – průměr pouhých 2.70 na hru. Green Bay dokázal ve druhém poločase sestřelit pouhé čtyři sekundy a Rodgers hodil vzácný interception.

"Je to šílené, jak hybnost v tom hraje takovou roli," řekl hlavní trenér Packers Matt LaFleur. "Je to jako, sedíš tam a říkáš si, 'v pořádku." Můžeme to zastavit. Můžeme to znovu rozjet.“ A je to prostě, ať už z jakéhokoli důvodu, nerealizovalo zbytek hry.

"A chceš mluvit o frustraci." Sedíš tam a škrábeš se na hlavě, jak můžeme nazvat, abychom to nastartovali? Protože když nehýbete s míčem, říkáte si, no, oni nás překoučují, protože nemůžeme nic rozjet.“

Rozjet věci – a udržet je v chodu – proti Belichickovi a Patriots bude obrovskou výzvou.

Patriots nemají elitní personál, jaký si užívalo mnoho Belichickových skvělých týmů. Ale jen málokdo, pokud vůbec někdo, měl někdy lepší obrannou mysl než sám Belichick.

Patriots jsou aktuálně na 10. místěth v celkové obraně (314.7) a osmý proti přihrávce (200.0).

Belichickovy týmy byly vždy proslulé tím, že odebíraly to, co se nejlépe dařilo nepřátelským útokům, a přiměly je jít do plánu B nebo C. V případě Green Bay to pravděpodobně znamená pokusit se odstavit vynikající běžce Aarona Jonese a AJ Dillona, ​​ale i Packers připouštějí nejsou si jisti, jak je Belichick napadne.

"Připravte se na spoustu věcí, ale všechno se může změnit v zápase nebo před zápasem, v poločase, ve třetí nebo čtvrté čtvrtině," řekl Rodgers. „Mají spoustu schémat, do kterých mohou jít, jsou velmi dobře připravení, dobře trénovaní a musíte být připraveni na každé pokrytí, tlak, nulu, osm, spoustu různých věcí. Velký respekt k trenérovi Belichickovi. Myslím, že nejlepší trenér v historii zápasu."

To je těžké argumentovat.

Belichick byl součástí dvou týmů šampionátu Super Bowl, když byl v letech 1985-90 obranným koordinátorem New York Giants. Vyhrál šest titulů Super Bowl v Nové Anglii a byl trenérem roku NFL v letech 2003, 2007 a 2010.

Belichick byl jmenován do All-Decade týmu NFL pro 2000s a 2010s a byl jmenován do NFL 100th Jubilejní tým.

Je držitelem rekordů NFL za většinu vítězství v Super Bowlu (šest), vystoupení v Super Bowlu (devět), vítězství v play off (31) a divizních šampionátů jako hlavní trenér (17). A LaFleurova výzva Sunday vyhraje jeho osobní šachovou partii proti skvělému Belichickovi.

"Nikdy nevíš, co dostaneš," řekl LaFleur o Belichickovi. "Je to nejlepší z nejlepších bez ohledu na sport." Není šokující, proč vyhrál tolik Super Bowlů a proč vyhrál tolik her. Dělá skvělou práci, když vám bere to, co umíte nejlépe, a drží vás mimo rovnováhu. Mohou hrát mnoho různých vzhledů ze stejných personálních skupin. Nevím. Dělá to na vysoké úrovni už opravdu dlouho.“

LaFleur, který za tři a více sezón v Green Bay prohrál 41:11, to sám dokázal na vysoké úrovni – ale za mnohem kratší dobu.

Nyní bude jeho úkolem napravit to, co trápí útok Packers – zejména ve druhém poločase – proti největšímu defenzivnímu mistrovi, jakého kdy hra poznala.

"Musíte mít v rukávu nějaké plány a úpravy pro případ, že by šly více různými směry," řekl ofenzivní koordinátor Packers Adam Stenavich. "Musíš mít nějaké odpovědi na cokoliv." Testují vaše pravidla a testují vás dopředu, zaměřují se a pokusí se vyhrát své zápasy jeden na jednoho na zadní straně. Takže musíte být připraveni vyhrát."

Což bylo mnohem snazší říct, než to udělali pro 2022 Packers.