Baltimore Ravens nabízejí připomenutí formule šampionátu v týdnu 8 vítězství

V první polovině čtvrtečního vítězství Baltimore Ravens v 8. týdnu nad Tampa Bay Buccaneers měl jejich útok zřetelný vzhled útoku, který se snažil být něčím, čím není.

V posledních dvou čtvrtletích se Ravens vrátili k tomu, co umí nejlépe, a výsledky byly přesvědčivé.

Ravens se ve druhém poločase stáhli po chudokrevném výkonu z prvního poločasu a připsali si vítězství 27-22 a zlepšili se na 5-3.

Byl to obrat, který vypadal velmi nepravděpodobně poté, co Ravens získali pouhé tři body během prvních dvou čtvrtin, ve kterých Baltimore tečoval míč jen devětkrát, což je extrémně malý počet na útok, který uspěl především díky rozmanitosti své hry. v předchozích letech.

Druhá polovina viděla, že se Ravens vrátili k této ofenzivní identitě a jejich výkon naznačil, že mohou být legitimní hrozbou v boji v AFC, pokud se budou držet časem prověřeného přístupu, který se jim osvědčil.

Baltimore rozsekal obranu Buccaneers hrou běhu, natáhl Tampa Bay vodorovně, aby otevřel střed, efektivně použil tryskové zametání a dostal Lamara Jacksona mimo kapsu a házel na tahu v rozehrávce.

Ravens běželi na 206 yardů na 24 přenosech ve druhé polovině, zatímco Jackson byl osm z osmi na 94 yardů. Baltimore měl průměr 0.30 očekávaných bodů Přidáno hraní na rushes proti Tampě Bay, podle rbsdm.comve srovnání s 0.02 EPA za házení míčem. Baltimore je v této sezóně druhý v NFL v rush EPA na zápas za Cleveland Browns.

Již dávno bylo zjištěno, že přihrávková hra je obecně mnohem efektivnější než pozemní útok, ale útok Ravens je nejlepší, když dokáže manipulovat s obranou svou různorodou hrou běhu a hrozbou zónového čtení a útoků. možnost čtení.

Ačkoli Jacksonovy značné schopnosti házet míčem – je lepším přihrávačem do kapsy, než se za co chválí – by měly být využity tam, kde je to možné, výhra nad Buccaneers, která byla pohodlnější než udávané konečné skóre, by měla Havranům sloužit jako připomínka, že způsob, jakým hráli na stadionu Raymonda Jamese, je jejich nejlepší recept na úspěch.

Jen málo týmů v NFL dokáže ovládat hodiny a vytvářet výbušné hry s run game tak, jak to dělají Ravens. Když tuto schopnost maximálně využijí a využijí ofenzivních slabin soupeře, jako to udělali jejich pass rush proti Tampě Bay, mají Ravens – dokonce i v AFC se dvěma silnými týmy v Buffalo Bills a Kansas City Chiefs – recept na to. jít hluboko do posezóny.